SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen banesa per shitje ne Dukagjini Residence ne Lakerishte !DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
4
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
187627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen banesa per shitje ne Dukagjini Residence ne Lakerishte.Banesat jane ne katin e dyte(2) dhe te tete(8) te banimit dhe variojne nga madhesite e ndryshme pra prej 70m2 deri ne 131 m2.Banesat jane ne perfundim e siper.Pritet te perfundojne ne vitin 2019.Cmimi per m2 eshte 1100 Euro dhe eshte i diskutueshem.
Per me shume info na kontaktoni ne keta numra te telefonit:
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »