SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 97m2 me qira në Pejton.
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
187629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Pejton afër Hotel Prishtines.
Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe kondicioner.
Objekti ka siguri me kartela dhe sigurim 24h, ka ashensor dhe mirëmbahet rregullisht.
Banesa gjithashtu ka një pamje shumë të bukur kah qyteti.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë dhe Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »