SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Fushë Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
187649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 3 dhomeshe tek shkolla Mihal Grameno ne Fushe Kosove.Model Slovenia objekti 6 Kati i katert.Banesa eshte e super mobiluar dhe posedon dy dhoma gjumi sallon me kuzhine,ballkon,
shpajze dhe banjo.
Posedon 70m2 dhe listen poseduese kalim direkt tek pronari
Cmimi sipas mareveshjes
Numri kontaktues 045198556 
Viber +386/49-847-704+386/49-437-774

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian S.
Pristina
049/437-774
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »