SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
187666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj gazonjerk me qera. Ne lagjen e muhaxherve afer hoter arf. Dhe ambasades Zvicrres.
Bnesa osht e re me moblije krejt reja .
Leshohet vetem per qifte ose familjar.
Me njejtin qmim perfshihen edhe ujine berllogu.Postuar nëpërmjet celularit. +38344145458. +38349707849
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »