SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lagjen e Muhaxherve - O131
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
187673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira ne Lagjen Muhaxherve ne rrugen Lord Bajron afer hotel AFA- ës , me siperfaqe 74m2, ne katin e 3.

Banesa posedon:

- sallon me kuzhine
- dy dhoma gjumi
- banjo
-ballkon

Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka orinentim lindje - jug.

Nr.kontaktues : 049707149
Viber : +383 49707149
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »