SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen dy banesa 83m2 me qira te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
187682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen dy banesa 83m2 me qira ne lagjen e "Muhaxhereve"
Banesat ndodhen ne katin e trete te banimit, banesa me pamje nga lindja e qytetit posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo dhe ballkon me pamje mahnitese. Banesa tjeter ka strukture identike perpos banjos, ofrohen per qendrim afat-gjate dhe me marrveshje depoziti. Jane banesa te reja dhe ofrohen per here te pare me qira.Çmimi 320€
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »