SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen per shitje banesat 93m2 ne Breg Diellit !DELTA
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
ID e produktit :
187691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen per shitje banesat 93m2 ne Breg Diellit. Banesat gjenden Breg te Diellit para rrethit të fundit të rrugës B përkatësisht përballë fillimit të banesave të Bardha.Banesat kane kete renditje:Salloni me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo,wc sidhe ballkonin.
Tipi A i baneses gjendet ne katin e 5 dhe ka 93.05m2
Tipi E i baneses gjendet ne katin e 6 dhe 7 dhe ka 94.15m2
Tipi G i baneses gjendet ne katin 2,3,4,5,6,7 dhe ka 92.51m2
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »