SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE TOPHANE - TE QEBAPTORE GJAKOVA^
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera baensen ne Tophane me saktesishte afer qebaptore Gjakoves. Banesa gjindet ne katin e V (lifti punon) eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoam gjumi
koridor
teras
banjo

Banesa posedon ngrohje qendrore me rryme..

Cmimi 300 euro, depoziti i obligueshem..

Kontakti:

-mob: 044 968 171
049 838 866
-viber: +383 49 838 866
-email:search-agency@live.com
o.po
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »