SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 83.05m2 ne L.Spitalit ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
187800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 83.05m2 ne L.Spitalit ne Prishtine, kati 7,
banesa posedon dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, 1 banjo, 1 WC , koridor,depo dhe ballkon.
Çmimi sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »