SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Emshir , te kompleksi "Dardha"
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
111 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
187803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Emshir , me saktesisht te kompleksi "Dardha"
Banesa eshte ne katin e 5 dhe ka siperfaqe prej 111m2
Banesa ka kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-3 Dhoma gjumi
-Banjo
-Wc
-Ballkon
Banesa eshte teresisht e mobiluar

Cmimi i baneses eshte 120.000euro i negociueshem

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne : 045 40 12 12|044 755 859|038 22 66 78
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »