SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 264m2 me qira në Lagjen NIC.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
264 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
187807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në lagjen NIC në Çagllavicë.
Shtëpia ka gjithsej 2 kate plus nenkulmin dhe është tërësisht e mobiluar me enterier dhe pajisje moderne.
Shtëpia ka edhe oborr prej 3 ari, i cili është I rregulluar dhe i rrethuar me gjelbrim, vend per parkimin dy veturave, bunari per ujitje, garazha e pajisur me rezervuar te ujit 1000 litra, kaldajen me pelet, system i alarmit personal dhe sistemi i ftohjes Air conditioner.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Banjo
| 1 Terasë

Kati i I-rë:
| 3 Dhoma gjumi
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

Nënkulmi:
| Qendrimin ditor dhe Librarin apo Bibloteken me kendin per pune.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »