SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN#banesa me dimensione të ndryshme në kompleksin MOREA nē Lagje të spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
2
ID e produktit :
187809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN#banesa me dimensione të ndryshme në kompleksin MOREA nē Lagje të spitalit..
▪️Kompleski Morea gjendet afer shkollës PAVARSIA ka një pozitë mjaftē të mirë për banim,hapsirë të mjaftushme gjelbëruse,kandin e lodrave për fëmijë etj..
▪️Banesat në kompleksin Morea kanë një ndërtim cilësorë dhe modern,banesat kanë sip
➖116.28m2(3+1)/qëndrim ditorë/kuzhina/3 dhoma të fjetjes/banjo/wc/depo/...
➖88.88m2(2+1)/qëndrim ditor/kuzhina/depo/2 dhoma të fjetjes/banjo/wc/..
➖106.90m2(3+1)qëndrim ditor/kuzhina/3 dhoma të fjetjes/banjo/wc/depo/terasa/...
➖89.05m2(2+1)qëndrimi ditor/kuzhina/depo/2 dhoma të fjetjes/banjo/wc/...
➖62.88m2(1+1)qēndrim ditor/1 dhomë të fjetjes/banjo/...
▪️Banesat janë ndërtim e sipër punimet përfundojn në fillim të vitit 2019 qmimi i volitshum..

📞+38345653447
alisinani25@gmail.com
Facebook:Maison Patundshmëri
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »