SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Villa / Shtëpi 200m2 me qira në Dardani.
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
187810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Villa gjendet në Dardani në rrugën Ilaz Kodra.
Villa ndodhet në katin e 1-rë dhe është e mobiluar.
Villa ka gjithsej 3 nivele, posedon ngorhje qëndrore me Termokos dhe kondicioner.
Villa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 WC
| 1 Depo
| 1 Terasë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »