SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në Shitje në Bregun e Diellit 300 m2
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
187826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia në Shitje në lagjen Bregu i Diellit përballë banesave të bardha.
Shtëpia ka siperfaqe prej rreth 300 m2,me dy kate dhe podrumin.
Kati i parë posedon:
-Sallon të madh me kuzhinë dhe trapezari
Një dhomë gjumi
Banjo.
Kati i dytë posedon:
4 dhoma gjumi dhe 2 banjo.
Ngrohje me dru dhe me briket,rezervar nafte ,rezervar uji.
4 ari oborr.
Shtëpia shitet e pamobiluar,dhe mund të bëhet ndërrim edhe me banesa.

Çmimi: 300,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »