SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali 50m2 ne rrugen Muharrem Fejza, ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
187846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali 50m2 ne rrugen Muharrem Fejza, ne Lagjen e Spitalit

Lokali eshte ne nje pozite shume te frekuentuar dhe si i till eshte i leshuar me qira!

Kati Perdhese
Cmimi: 1700E i negocushem

Vendi: Lagjia e Spitalit

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Ju mirepresim!
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »