SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 35m2 me qira te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
187856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 35m2 me qira te "Muhaxheret" prane ambasades se Zvicres
Objekti eshte ndertese e re dhe si e tille ofrohet per here te pare me qira, banesa i takon tipit garsoniere ndodhet ne katin e pare te banimit me orendi krejtesisht te reja, ofrohet edhe per vajza
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »