SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera te santea mbi morena bar
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
187862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qera te santea mbi morena bar , banesa ka dhom gjumi , dhom dite , dhe kuzhin ndarasi , ka ballkom teadh pamjen ka sach caffe dhe banjo te kompletur per vajza ose punetore

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Prishtinë
045675166
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »