SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Mati 1 2+1
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187864
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Mati 1, afer Fivestar, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 85m2, eshte ndertim i ri, kati i 4-te, lift funksional
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- koridor
- ballkon
- garazh
Qmimi 290 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
049124 677
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »