SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet lokali me qira vetem 50 metra distancë nga shkolla
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
187895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira 70 m2 në Fushe Kosove direkt tash afer shkollës se re vetem 50metra distancë poashtu lokali ka dy hyrje dhe eshte i pershtatshem per çdo veprimtari.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
044835635
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »