SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 50m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
187907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 50m2 ne shitje ne lagjen "Ulpiana" perball Interex dhe QKUK.
Eshte i ndare ne dy pjese dhe mund te hyje ne funksion edhe si dy lokale, eshte e renovuar teresisht, posedon edhe ngrohje qendrore , momentalisht eshte me qira si sallon ondulimi me qira mujore prej 450€
Çmimi per shitje eshte 130 000€
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »