SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen "Mati 1"
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
187925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen "Mati 1"
Banesa eshte ne katin e 6 me siperfaqe prej 94m2
Banesa ka kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Wc
-Depo
-Ballkon

Cmimi i baneses eshte 850euro per m2 plus garazha 5000euro dhe mobiljet 7000euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne : 045 40 12 12|044 755 859|049 41 31 58|038 22 66 78
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »