SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Sllovenia Sporti _ndertim i ri
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187936
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Lagjen Sllovenia Sporti, banesa eshte e mobiluar ne teresi, moderne, eshte ndertim i ri, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 19 00 19

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »