SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Sllovenia Sporti 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187941
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Lagjen Sllovenia Sporti, banesa eshte e mobiluar ne teresi, mobile te reja, nderim i ri, kati i pare 115m2
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- dy dhoma gjumi
- banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 350 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
WhatsApp 7 Viber:
045/ 19 00 19

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »