SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 85m2 me qira ne Mat 1 !DELTA
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
187947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 85m2 me qira ne "Mat 1" afer fivestar fitness
Ndodhet ne katin e katert te banimit, ndertim i ri dhe vjen per here te pare ne shfrytezim, posedon siguri te larte kamera sigurimi dhe me ashensor funksional
Me kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo, ballkon si dhe garazhden
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »