SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE DRAGODAN/ARBERI
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
1
ID e produktit :
187970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA NE DRAGODAN/ARBERILOKACIONI:PRISHTINE AFER FUSHES FUTBOLLISTIKE ZIDANE SI DHE 300m LARG PARKUT TE ARBERISESHTEPIA POSEDON:9 ARI E GJYSEM OBORR,SHTEPIA ESHTE 2 KAT+PODRUMIKATI I 1 POSEDON:SALLON DHE KUZHINE,2 DHOMA GJUMI,KORIDOR SI DHE BANJOKATI I 2 POSEDON:4 DHOMA GJUMI,KORIDOR SI DHE HAPSIREN E NEVOJSHME PER BANJOSHTEPIA POSEDON:24 ORE RRYME SI DHE 24 ORE UJE,KANALIZIMI I SHTEPISE ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT SI DHE RRUGA ESHTE E ASFALTUARSHTESE:TE GJITHA DOKUMENTET E SHTEPISE DHE OBORRIT JANE NE RREGULLNr Kontaktues 045 800 513Qmimi 170000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045800513
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »