SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje te Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
187971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne lagjen "Bregu i Diellit" perball kompleksit "Ontex" afer "Tregut te Gjelbert"
Banesa posedon dokumentacion te rregullt dhe e gatshme per perkthim, e renovuar tersisht se fundmi
Me kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine e tryezari( me mundesi te mundshme qe te behet edhe nje dhome gjumi modifikim),- kamin funksional, nxemje qendrore, ballkon, dy banjo
E gjitha mobilimi dhe teknika e bardhe perfshihet ne cmim, posedon edhe bodrumin perfundi baneses
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »