SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 35m2 ne Tokbashqe !DELTA
Çmimi :
€34,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
187999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 35m2 ne Tokbashqe.
Banesa ka parking , lift dhe eshte ne nje vend shume te qete, ka perpara fushen e tenisit , basketbollit, staza per te ecur dhe nje lloj lumi . Banesa eshte komplet e mobiluar . Kete banese e keni shume lehte edhe me leshu me qera.
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »