SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 40m2 me qira ne lagjen 4 llullat !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
188003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 40m2 me qira ne lagjen "4 llullat" lokali ndodhet ne nje vend te favorshem dhe te qarkullueshem per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme, me nje pozite ekspozuese ne qender te qytetit
Ndodhet ne perdhese
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »