SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
188014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne "Dardani" afer Stantea, banesa ndodhet ne katin e gjashte te banimit, posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkonin e mobiluar tersisht me mobilje te reja. Me lift funksional me nxemje qendrore, klime e parking.
Ofrohet per familjar ose te punesuar me qendrim afat-gjate.
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »