SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 69m2 luksoze ne shitje ne Mat 1 !DELTA
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
188021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1" afer Super Viva
Banesa eshte e mobiluar ne menyre luksoze dhe me stil te pershtatjes se ambientit
Me kete renditje- sallon te madh me kuzhine moderne e tryezari, nje dhome gjumi, banjo dhe terrase me hapsire te konsiderueshme.
Posedon ashensor funksionale, parking ne banese ose jasht saje, si dhe bodrumin. Banesa me te vertete komforte dhe e pershtatshme.
Çmimi i diskutueshem ne mvartesi me apo pa mobilje,
(Me mobilje 66 000€, pa mobilje 58 000€)
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »