SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 15 ari truall ne Korrotic te Ulet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '18
ID e produktit :
188026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 15 ari truall ne Korrotic te Ulet, trualli gjendet ngjitas me rrugen e asfaltuar gjersisht me dalje ne rrugë rreth 75m, dimenzionet e përaferta te truallit janë 20m x 75m, trualli ka qasje me rrym,uje dhe kanalizim.

Çmimi sipas marrveshjes
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »