SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra 117m2 me qira afer Hotel Sirius, Sllovenia Sport
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '18
Madhësia :
117 m²
ID e produktit :
188037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra 117m2 me qira afer Hotel "Sirius", Sllovenia Sport.

Zyra eshte ne katin e katert, ka kete renditje:
- nje hapsire te madhe pune,
- tri hapsira me te vogla,
- banjo,
- wc dhe
- ballkon.

Zyra eshte e pershtatshme per çdo lloj veprimtarije.
Objekti ku eshte zyra eshte ndertim i ri, ka ashensor ne funksion, hymja e objektit eshte e paster e pershtatshme per puntoret por edhe per kliente.
Çmimi i qirase eshte 350 euro i fundit.

Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045 80 80 01
+383 45 80 80 01 viber

#zyre #meqira
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
045808001
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »