SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 86m2 ne Lagjen Emshir, objekti "ALDEX"
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
188044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 86m2 ne Lagjen Emshir, objekti "ALDEX".

Banesa eshte ne katin e pare, ka kete renditje:
- dhoma e dites me kuzhine,
- dy dhoma te gjumit,
- banjo
- wc dhe
- ballkon.

Banesa eshte ne njeren nga lagjet me te mira te Prishtines me qasje shume te lehte nga te gjitha qytetet tjera, eshte afer Stacionit te Autobusave, afer Fakulltetit "UBT", afer shkolles fillore "Dardania" etj...

Çmimi eshte 950 euro per m2 i negociueshem.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045 80 80 01
+383 45 80 80 01 viber

#banesa #shitje #emshir
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
045808001
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »