SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
188053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Dardani, banesa gjindet afer Res, Villa Natyra) - Prishtine.

Kjo banese ka 2 hymje, nje hymje nga ndertesa dhe nje hymje e veçant, ashtu si e shihni ne foto.
Oborri eshte ne shfrytzimin e ksaj banese, poashtu kjo banese posedon dhe nje lokal me 40m2. Lokali gjindet poshte baneses, si mund ta shihni edhe ne foto.

Banesa eshte e mobiluar teresisht, dhe i ka keto orienti:

*1 Dhome pritjeje
*1 Kuzhine
*3 Koridore
*2 Banjo
*3 dhoma te gjumit

Kjo banese ka ne shfrytezim te gjithe pjeses e parme, poashtu ka dhe PARKING PRIVAT!

Hyrja eshte e renovuar dhe mirembahet nga NPB

Banesa eshte 140m2 (NETO)

Banesa ka qasje nga te dy rruget, do te thot, nga para ku shihet edhe ne foto, si dhe nga mbrapa nderteses, ku eshte dhe hymja e banorve te nderteses.

E gjithe ndertesa eshte 3 kate e larte.

Cmimi eshte sipas marreveshjes!

Pranojme edhe bashkepunimin me Agjensione te Patundshmerise
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
045120333
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »