SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Muhaxhereve 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188057
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagje te Muhaxhereve, banesa eshte e mobiluar ne teresi, ka pamje juge-perendim, e pa banuar me pare, kati i 8-te, dy lifta funksional, 83m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- wc
- dy ballkona
- koridor
Qmimi 350 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 19 00 19

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »