SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 83m2 me qira te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
188059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 83m2 me qira te "Muhaxheret" ne kompleksin FFB Trade afer xhamise
Banesa ndodhet ne katin e tete te banimit, posedon dy ashensore funksional, banesa ka pamje me orentim jug-perendim(me ndriqim nga dielli) e mobiluar me stil dhe komforditet te larte, ofrohet per here te pare per banim
Me kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo + wc, dy ballkona
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »