SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera ne Ulpiane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '18
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
188061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qera Banesa me sipërfaqe prej 60 m2 në katin përdhesë për lokal me leje ndërtimi nga Komuna e Prishtinës, me dokumentacion të plotë.
Banesa gjindet në rrugën Mark Dizdari, lagja Ulpiana D-6 afër shkollës Hasan Prishtina dhe Qendrës Klinike Univerzitare të Kosovës , lokacion shumë frekuentues, me parking dhe kushte tjera të domosdoshme.
Leja e marrë mundëson shfrytëzimin e hapsirës për një njësi afariste apo dy.

Çmimi i qirasë sipas marrëveshjes.

Per kontakt diteve te punes jemi te lire nga ora 17:00
Numrat kontaktues:
+37744249658
+37745665634
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »