SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 63m2 me qira ne Dragodan !DELTA
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
188064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 63m2 me qira ne "Dragodan" afer "Hotel Adria"
Ndodhet ne katin e trete te banimit me ashensor funksional, me kete renditje- nje dhome gjumi, salloni me kuzhine, banjo dhe ballkon
Ofrohet per afat-gjate familjare ose cift
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »