SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
188068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne "Pejton" afer "Meridianit" shkolles fillore "Faik Konica"
Banesa ndodhet ne katin e gjashte te banimit, me dy ashensore funksional me chip, po ashtu objekti sigurohet nga dy roje fizike 24hr si dhe kamerat e sigurise
Posedon garazhden rreth e rrotull objektit, me kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon, kuzhina, banjo, wc, ballkon si dhe shpajzin
Banesa eshte e renovuar se fundi, dhe gjithcka eshte funksionale e po ashtu ka mobilje me stil e komode
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »