SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Ulpiane te laboratoret afer Spitalit
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
188080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Ulpiane te laboratoret afer Spitalit
Banesa eshte ne katin perdhese, teknikisht e shnderruar ne lokal dhe ka siperfaqe prej 58m2 neto ne dokumenta.
Banesa eshte e pershtatshme per ordinance si dhe veprimtari te ndryshme

Cmimi i baneses eshte 120.000euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne : 044 755 859|045 40 12 12| 049 41 31 58| 038 22 66 78
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »