SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 380m2 ne shitje te Marigona 2 !DELTA
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
380 m²
ID e produktit :
188097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 380m2 ne shitje te "Marigona 2"
Shtepi eshte e ndertuar ne 2 kate dhe bodrumin, ndersa siperfaqja eshte 380m2 ne 4.5 ari truall
Me kete renditje- dhoma dite, kuzhine me tryezari,nje dhome dite tjeter me e madhe, dhoma gjumi:(1 suite+ banjo brenda), + 3 dhoma gjumi te tjera,ne total ka tre banjo, po ashtu edhe garazhda, depo ushqimi dhe dy terrasa te medhaja
Me ngrohje qendrore si dhe kopsht perpara dhe pas.
Çmimi 300 000€
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Marigona 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »