SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet apartament 2+1 me hipoteke tek kopshti Zoologjik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
188104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zona/Rruga : KOPSHTI ZOOLOGJIK

Shitet apartament , ne nje nga zonat me te qeta te Tirane , prane kopshtit zoologjik dhe botanik .
Apartamenti eshte i ndricuar favorizuar edhe nga pozicioni dhe orientimi , jug-lindje .
Objekti eshte i perfunduar me hipoteke

Apartament 2 dhoma gjumi te shtruara me parket cilesor , soxhorno dhe me dalje ne ballkon siperfaqe 106.7 m² kati 5 Banim ,Kuadratik

Cmimi 900 euro /m² vlera 96,000 euro

Per cdo informacion shtese

Mob. 069 4040923
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »