SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 73m2, banesa gjendet qender te Drenasit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
188105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 73m2, banesa gjendet qender te Drenasit rruga “Fehmi e Xheve Lladrovci” perball Komunes se Drenasit, kati V , banesa posedon dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, banjo, koridor dhe ballkon. Banesa pamjen e ka nga lindja
Banesa eshte e mobiluar dhe shitet me mobile.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »