SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 80m2 me qira mbrapa hotelit "Sirius"
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
188124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese 80m2 me qira mbrapa hotelit "Sirius", kati i shtate, lifti eshte funskional, ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhine
-dy dhoma te gjumit
- banjo dhe
- ballkon.

Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet, i pa negociueshem.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »