SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne Mati 1 - O139
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
188127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Matin 1, me saktesisht perballe Institutit Gjyqesor. Banesa ka siperfaqe 90 m2 dhe gjendet ne katin e 2.

Banesa posedon:

-Sallonin me Kuzhin
-dy dhoma te gjumit
-Banjo
-Korridor dhe
-Ballkon
-Garazh

Banesa eshte komplet e mobiluar.

Nr.kontaktues: 049707149
Viber:+38649707149
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »