SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet apartament 2+1 tek Rruga kosovareve
Çmimi :
€211,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Viti i ndërtimit :
2017
ID e produktit :
188135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zona/Rruga : RRUGA KOSOVAREVE

Shitet apartament me standarta te larta ndertimi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes .Prane liqenit Artificial Rruga Kosovareve .
Apartament KUADRATIK eshte i perbere nga dy dhoma gjumi me garderobe me dalje ne ballkon , 2 tualete , soxhorno dhe ambjetin e gatimit me dalje ne ballkon , siperfaqe 124.56 m²
Per cdo informacion apo vizite ne objekt telefononi ne :

Cmimi 211,000 euro


Cel .0694040923
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »