SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Rr.Ahmet Kaqiku)381/18
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
188146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Rr.Ahmet Kaqiku ndertimi perfundon per 24 muaj:

Banesa 1:84 m2-Sallon Kuzhine,2 Dhoma gjumi,Banjo,Depo,Teras.

Banesa 2:93,5 m2-Sallon Kuzhine,2 Dhoma gjumi,2 Banjo,Depo,Teras.

Banesa 3:107,5 m2-Sallon Kuzhine,2 Dhoma gjumi,2Banjo,Depo,Teras.

Banesa 4:158,9 m2 (VIP)-Sallon Kuzhine,4 Dhoma gjumi,2 Banjo,Depo,Teras.

Banesat jane ne kate te ndryshme mundemi me ba zgjedhje.

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »