SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia (240 m2) tri katëshe te Muzeu
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
Viti i ndërtimit :
2000
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
188149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia tri katëshe te Muzeu.
Kati pare eshte dyqani me siperfaqe prej 80 m2.
Kati dyte posedon:
- Sallon nje kuzhine nje banjo,koridor dhe dy ballkona.
Kati i trete posedon:
- Tri dhoma gjumi,nje banjo nje koridor dhe nje ballkon.
Shtepia gjithsej ka 240m2,para saj ka 10 m2, ndersa pas saj nje shupë e vogel.
Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2000 dhe ka dokumentacion ne rregull.

Çmimi : 190,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »