SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy shtëpi 2 katëshe te 4 Llullat çmimi i përbashkët
Çmimi :
€550,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
370 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
188150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dy shtëpi në Shitje te 4 Llullat.
Shtëpitë kanë nga 2 kate ,gjithsej me siperfaqe prej 370 m2 (njëra shtëpi ka 250 m2 dhe tjetra 120 m2).
Oborr 2,5 ari .
Shtëpitë janë të lëshuara me qira (650 €/muaj për njërën shtëpi dhe 250 €/muaj lokali në shtëpinë tjetër).

Çmimi ne total : 550,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »