SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 100m2 me qira ne Lagjen Mati 1, Objekti Chelsea Point
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
188151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 100m2 me qira ne Lagjen Mati 1, Objekti Chelsea Point.

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- 3 dhoma te gjumit,
- banjo,
- wc dhe
- ballkon.

Banesa eshte ne katin e pare, eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe eshte e gatshme per banim.

Çmimi i qirase eshte 300 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045 80 80 01
+ 383 45 80 80 01 viber

#banese #qira #mati1
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
045808001
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »